Tady prezentuju svoje názory, své koníčky, svou tvorbu a taky svůj smysl pro humor.
Tak, po několika letech jsme se dočkali, a 16. dubna 2009 do naší rodiny přibyl další člen. Jmenuje se Jeníček, je mu rok a týden, ale o ty narozeniny nepřijde, protože až si na sebe všichni zvykneme, tak uděláme bouřlivou oslavu. Jeníček je malej zázrak, kdo ho potkal, ten si ho zamiloval, a skoro pořád má dobrou náladu. Oba jsme "Dědě", a tímto slovem si také libuje i stěžuje, no - dost se rozmluvil. Ani jsme si netroufali doufat v tak úžasného človíčka.

Zpočátku častoval úsměvem hlavně mě, ale teď už je skóre nerozhodné. Pepinka ho má taky ráda, pusinkuje ho a objímá; a když je konstelace hvězd příznivá, na slunci nejsou erupce, a na Blízkém východě je zrovna klid; sem tam mu půjčí i nějakou svoji hračku.

Jeho fotky jsem schválně odstranil, kdo nevíte proč, zeptejte se mě... Jinak, teď už mluví mnohem víc. Říká: "Máma, táta, Pipi"; "Mo" = "Moje"; "Ci" = to snad každý pochopí, co tím "ce" říct, ne?; "Ma" = "Tma"; "Kou" = "Kouř"; "Há" = "Auto"; "Hú" = "Mašinka" či "Vlak"; "Dzzz" = "Letadlo"; "Čí" = "Čurat"; "Káko" = a není to nic o kakau...

Teď už je mu čtyři a půl roku a má další zajímavá slova: "Gelíbek" = "Kelímek"; "Mambolída" je "Mandolína"; "Granofól" = "Gramofón", či "Antobus", tedy "Autobus".

28.02.2013 19:24:34
green.monster
měsíc 2a.jpg
Ty tady mám povinně, stejně jako ona moje.
logo.gif
Sem chodím - a rád!
17687863.IMG_0017a.jpg
Naši [taky trochu prdlí] kamarádi...
logo.gif
Stránky, které se zabývají převážně tematikou Jihu, což mi plně vyhovuje, pokud tobě taky, čum-sem...
male_vlajky.png
Česká společnost Americké občanské války
COUDY.JPG
Můj kamarád, co taky píše a zpívá písničky, ale je v tomto směru poněkud úspěšnější...
Stránky jednoho mého karamáda
Stránky jednoho mého karamáda
Stránky jednoho mého karamáda.
Pokud se vám u mě líbilo - fajn, přijďte zas; pokud ne - OK - nechoďte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one